STUDIO
 

Studio Urody Joanna to gabinet świadczący usługi w dziedzinie dermokosmetyki twarzy i ciała. Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie w połączeniu z użyciem profesjonalnych kosmetyków i urządzeń, zapewniają rewelacyjne wyniki w pielęgnacji skóry i walce z jej defektami. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług i niepowtarzalną atmosferę. Znajdziesz u nas odprężenie po ciężkiej pracy, ukojenie po stresującym dniu, odpoczynek od natłoku obowiązków. Indywidualnie dobrane zabiegi i kosmetyki sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.   Gabinet prowadzony jest przez licencjonowaną kosmetolog.

Używamy autoklawu- wyspecjalizowanego sprzętu do sterylizacji narzędzi w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. 

Nieustannie obserwujemy nowości na rynku kosmetycznym oraz inwestujemy w rozwój naszego salonu poszerzając naszą wiedzę oraz ofertę o wysokiej skuteczności usług. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o zabiegi dermokosmetyczne, m.in. mezoterapię igłową manualną, zabieg karboksylacji oraz peelingi medyczne marki Rhonda Allison.

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery - nawilżające, spłycające zmarszczki, odżywcze, oczyszczające. Posiadamy nowoczesną aparaturę do remodelingu kolagenu RF LIPOMAX V8 plus. Solarium Ergoline Avantgarde zapewnia opalanie na najwyższym poziomie za sprawą podwójnie brązujących lamp.